Trunk case with castors
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 10 mm, black, laminated
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 3 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
| Maximum load: | 100 kg |
| Aluminum profile frames: | 30 mm |
| Case handle: | 4 pc/pcs |
| Stop hinge: | 3 pc/pcs |
| Lock: | Butterfly lock: 2 pc/pcs |
| Transport aid: | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Material: | Plywood multi-layer glued, 10 mm |
| Color: | Black, laminated |
| Device compartment: | 102 cm x 13 cm x 27.5 cm |
| Accessory compartment: | 102 cm x 8.5 cm x 27.5 cm |
| Dimensions: | Width: 107 cm Depth: 74 cm Height: 36 cm |
| Weight: | 28.50 kg |
ROADINGER Flightcase 4x LED IP Atmo Bar 10
- Gamintojas: ROADINGER
- Prekės kodas: 31005236
- Likutis: 5
- Pristatymas: Iki 9 - jų darbo dienų
- 865.29€





