Dirbtinės eglutės, eglės ir kiti Kalėdiniai medžiai

Dirbtinės Kalėdų eglutės - vienas pagrindinių šiuolaikinių Šv.Kalėdų ir Naujųjų Metų švenčių atributas

Gyvos spygliuočių grožybės laikomos tikru Naujųjų Metų simboliu, tačiau yra daug racionaliau pirkti dirbtinę Kalėdų eglutę, ypač todėl, kad šiuolaikinės Kalėdų eglės medžiai yra tokie natūralūs, kad juos sunku atskirti nuo natūralių. Čia yra penkios priežastys, dėl kurių kasmet parduodamos dirbtinės kalėdinės eglutės:

  • Dirbtinė eglė nėra vienkartinis produktas, kuris turi būti perkamas dar kartą prieš kiekvienus naujus metus. Šis šventinis akcentas Jūsų šeimai tarnaus gerus dešimt metų.
  • Dirbtinės kalėdinės eglutės nebarsto spyglių, nors yra byra po truputi dirbtiniai spygliai, tačiau tai nesudaro tokių problemų, kaip natūralūs spygliai
  • Dažniausiai nėra lengva nusipirkti gražų gyvą medžio: gatvėse siūloma įsigyti apšerpėjusias, dažnai labai netvarkingas eglutes, toli gražu neprimenančias Kalėdinių atvirukų.
  • Dirbtinių Kalėdų eglučių nereikia išmesti, palikti prie konteinerio ar stumti medį į patį konteinerį. Puikiai matome kas darosi po švenčių prie konteinerių ir kiemuose. Dirbtinę eglutę užtenka išrinkti, sudėti į dėžutę ir padėti iki kitų metų.
  • Medžiai auga lėčiau, nei iškertami, ekologinė situacija planetoje blogėja. Kalėdų eglučių pardavimas iš sintetinių medžiagų padeda išlaikyti natūralią pusiausvyrą ir sumažinti miškų nykimą.


Mūsų el. parduotuvėje Partyzone.lt galite rasti daug įvairių dirbtinių eglučių, eglinių girliandų.

Galite pasirinkti ir įsigyti dirbtines Kalėdų eglutes, pagal savo pageidavimus ir šeimos biudžeto galimybes.


Šioje kategorijoje nėra prekių.