Projektoriai

Projektoriai - naujos kartos įrenginiai. Tiesą sakant, prieš dvidešimt metų negalėjome galvoti apie tokią prabangą, tačiau dabar tai įprasta šiuolaikinio biuro, mokyklos namų įranga. Projektoriai reikalingi, norint perkelti vaizdą. Naudojamas kartu su kitu objektu, kuriam perduodamas vaizdas. Dažniausiai šiam tikslui naudojami projektoriaus ekranai arba baltas drobė.

Ilgą laiką populiariausi projektoriai buvo lempiniai, dabar jau LED projektoriai yra populiariausi.

Projektorių naudojimo sritis yra gana plati. Juos galima naudoti pristatymams. Verslo srityje įvairūs projektoriai yra vieni populiariausi. Biurams su baltomis sienomis net gali nereikti projektoriaus ekrano. Daugelis biuro darbuotojų, įskaitant direktorius, susidūrė su mokymų ar tiesiog idėjų pristatymo problema. Dar ne taip seniai, siekiant šio tikslo buvo naudojami paprasti kompiuteriai. Tai yra gana nepatogu dėl nedidelio ekrano išplėtimo. Dabar dažniausiai mokymai ir demonstracijos vyksta projektoriaus pagalba. Jei turinys rodomas didelėms auditorijoms, projektoriai, kurių parametrai yra 1920x1080, yra puikus pasirinkimas. Dėl tokios rezoliucijos bus geras matomumas bus net paskutinėse didelėse koncertų salės eilėse.

Kiekviena mokykla ar kita mokymosi įstaiga, jau nebe įsivaizduojama be projektorių, tad poreikiai taip pat būna labai įvairūs, nes tai gali būti ir didelė aktų salė ir nedidelė klasė ar auditorija, tad ir projektorius parenkamas atitinkamai pagal situaciją. Rašykite mums ir padėsime išsirinkti geriausią variantą pagal Jūsų poreikius.

Namuose ar butuose jau gana dažnai vietoje televizorių naudojami įvairūs projektoriai. Dažnai pasirinkimas priklauso nuo poreikių ir galimo skirti biudžeto. Namų projektoriaus panaudojimo sritys yra įvairios - kompiuteriniai žaidimai, kino filmai, televizija, nuotraukų ir kitos vaizdo medžiagos rodymas.

Plačiau

EIKI LC-XL100 vaizdo projektorius
NEC P501X vaizdo projektorius
NEC M361X vaizdo projektorius
NEC M271X vaizdo projektorius
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)