Transportavimo dėžės

Transportavimo dėžės garso ir apšvietimo įrangai, instrumentams. Garso įrangos transportavimo dėžės. DJ dėžės ir dėklai.

Galime pasiūlyti didelį garso ir apšvietimo įrangos transportavimo dėžes, dėklus, krepšius, rack'us ir jų priedus. Pagrindinė jų paskirtis yra patikimas saugojimas, saugus transportavimas, garso ir apšvietimo įrangos apsauga nuo kritimo ir mechaninių pažeidimų.
Garso įrangos ir kolonėlių dėklai yra labai svarbūs priedai transportuojant įrangą. Jie gali apsaugo kolonėles ne tik nuo mechaninių pažeidimų, bet ir nuo aplinkos sąlygų ( drėgmė, dulkės) dėl to, įranga tarnaus ilgiau. Be to, transportavimo dėklai žymiai supaprastina įrangos transportavimą dėl diržų ir rankenų buvimo. Taip pat patartina naudoti dėklus ir laikant garso sistemas, nes garantuojote, kad apsaugote įrangą nuo nešvarumų, dulkių ir kenksmingo vabzdžių poveikio.

Garso kolonėlių ir kitos garso įrangos dėklai pagaminti iš įvairių medžiagų, tačiau dažniausiai gamyboje naudojamos sintetinės medžiagos, pavyzdžiui, nailonas.
Būna dėklų su tvirtinančiais rėmais, užtikrinančius didesnę įrangos apsaugą.

Be dėklų, krepšių kurie padeda saugoti ir transportuoti garso įrangą. Yra ir transportavimo dėžės, rack'ai, spintos.
Specializuoti aukštos kokybės garso ir apšvietimo įrangos dėžės suprojektuotos patogiai ir saugiau transportuoti įrangą. Transportavimo dėžės skiriasi savo forma, dydžiu, įrangai kuriai skirta ir kitų savybėmis. Dalis transportavimo dėžių yra skirta konkrečiai tam tikram prožektoriui, DMX galvai, ar pultui ar kitai įrangai. Tačiau būna ir universalių ir plačiau naudojamų transportavimo dėžių ir dėklų.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti didelį asortimentą: garso kolonėlių ir įrangos krepšiai ir dėklai, transportavimo dėžės DJ pultams, grotuvams, mikšeriniams pultams, mikrofonų transportavimo lagaminai ir dėklai, plokštelių dežės ir kitai DJ, garso ir apšvietimo įrangai.Patikslinkite paiešką

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 654 (44 puslapių)