Lubiniai įmontuojami garsiakalbiai, kolonėlės

Lubiniai įmontuojami garsiakalbiai, garso kolonėlės, įranga, priedai


Įmontuojami garsiakalbiai, garso kolonėlės ir akustika plačiai naudojami tiek profesionalaus garso sistemose, tiek namų garso sistemose. Labiausiai vertinami įleidžiami garsiakalbiai lyginant su garso kolonėlėmis, kad neužima vietos patalpoje, bet tuo pačiu gali suteikti pakankamai turtingą ir dinamišką garsą.

Montuojami garsiakalbiai ir garso kolonėlės skirstomi į lubinius ( į lubas įleidžiami ) ir į sienoje montuojamus garsiakalbius, tačiau būna garsiakalbių skirtų montuoti ir į lubose ir sienoje. Lubiniai garsiakalbiai, kaip taisyklė, turi apvalius korpusus ir apsaugines groteles, o sieniniai garsiakalbiai - kvadratiniai ar stačiakampiai.

Taip pat mūsų asortimente yra platus drėgmei ir vandeniui atsparių įmontuojamų lubinių garsiakalbių  pirčių, virtuvės, vonios patalpoms. Montuojami 100V lubiniai garsiakalbiai su transformatoriumi naudojami didelėse patalpose, kur reikia daugiau garsiakalbių arba yra  dideli atstumai nuo stiprintuvo iki garsiakalbių, pavyzdžiui, biuruose, prekybos centruose, parduotuvėse.

Bet nereikia pamiršti, kad įmontuojamose ir įleidžiamose garso sistemose reikia specialių parengiamųjų montavimo darbų, kuriuos rekomenduojama atlikti statybos ar remonto metu. Šį darbą geriausiai patikėti specialistams, nes montavimo metu padarytos klaidos kaina gali būti didelė. Mes galime pasiūlyti šias paslaugas: garso sistemų montavimas, foninio garso montavimas, informacinės garso sistemos.

Reikalingi garsiakalbiai į garso kolonėles, pereikite į kategoriją GARSIAKALBIAI


Radijo imtuvas su Bluetooth - Garso sistema STAR 2½

Radijo imtuvas su Bluetooth - Garso sistema STAR 2½

Į lubas montuojamas FM radijo imtuvas su Bluetooth. Muzika groja virtuvėje, vonioje  ar svetainėje.  Viskas valdosi su mobiliu telefonu, tobulas ir išmanus sprendimas!

260.00€

AMC PCR 5 lubinis garsiakalbis
AMC PCR 8 lubinis garsiakalbis
AMC PS 6 sieninis garsiakalbis
Beale ICS6-MB lubinis garsiakalbis
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 135 (9 puslapių)