Lubiniai įmontuojami garsiakalbiai, kolonėlės

Lubiniai įmontuojami garsiakalbiai, garso kolonėlės, įranga, priedai


Įmontuojami garsiakalbiai, garso kolonėlės ir akustika plačiai naudojami tiek profesionalaus garso sistemose, tiek namų garso sistemose. Labiausiai vertinami įleidžiami garsiakalbiai lyginant su garso kolonėlėmis, kad neužima vietos patalpoje, bet tuo pačiu gali suteikti pakankamai turtingą ir dinamišką garsą.

Montuojami garsiakalbiai ir garso kolonėlės skirstomi į lubinius ( į lubas įleidžiami ) ir į sienoje montuojamus garsiakalbius, tačiau būna garsiakalbių skirtų montuoti ir į lubose ir sienoje. Lubiniai garsiakalbiai, kaip taisyklė, turi apvalius korpusus ir apsaugines groteles, o sieniniai garsiakalbiai - kvadratiniai ar stačiakampiai.

Taip pat mūsų asortimente yra platus drėgmei ir vandeniui atsparių įmontuojamų lubinių garsiakalbių  pirčių, virtuvės, vonios patalpoms. Montuojami 100V lubiniai garsiakalbiai su transformatoriumi naudojami didelėse patalpose, kur reikia daugiau garsiakalbių arba yra  dideli atstumai nuo stiprintuvo iki garsiakalbių, pavyzdžiui, biuruose, prekybos centruose, parduotuvėse.

Bet nereikia pamiršti, kad įmontuojamose ir įleidžiamose garso sistemose reikia specialių parengiamųjų montavimo darbų, kuriuos rekomenduojama atlikti statybos ar remonto metu. Šį darbą geriausiai patikėti specialistams, nes montavimo metu padarytos klaidos kaina gali būti didelė. Mes galime pasiūlyti šias paslaugas: garso sistemų montavimas, foninio garso montavimas, informacinės garso sistemos.

Reikalingi garsiakalbiai į garso kolonėles, pereikite į kategoriją GARSIAKALBIAI

Plačiau

Next audio lubinių BT kolonėlių pora
Lubinis garsiakalbis IN CEILING 865
Beale ICS8-MB lubinis garsiakalbis
Beale ICS6-MB lubinis garsiakalbis
AMC PCR 8 lubinis garsiakalbis
RCF PL8X lubinis garsiakalbis
RCF PL6X lubinis garsiakalbis
AMC PCR 5 lubinis garsiakalbis
AMC PS 6 sieninis garsiakalbis
RCF PL40 lubinis garsiakalbis
Lubinis garsiakalbis AMC PC 5T baltas
Garsiakalbis pirtims 60 W
RCF PL60 lubinis garsiakalbis
Lubinis garsiakalbis CS-55D/W baltas
Garsiakalbis lubinis 5.25" 1.5, 3, 6W
Lubinis garsiakalbis 6W
Rodoma nuo 1 iki 80 iš 80 (1 puslapių)