Girliandos

Įvairios girliandos: Kalėdinės LED girliandos, lempučių girliandos, stroboskopų  ( mirksinčios ) girliandos. Įvairios girliandos šventėms, vestuvėms.

Ryškūs Šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų apšvietimas namuose ir gatvėje - pirmas artėjančių atostogų pasiuntinys. Šiame skyriuje galite nusipirkti įvairius elektrinius girliandas dirbtinių eglučių, medžių dekoravimui, pastatų patalpoms ir fasadams. Su girliandomis galite sukurti nuostabią šventinę atmosferą ir padaryti tai saugiai kitiems ir nepakenkiant šeimos biudžetui, nes šiuolaikiškos šviesos Kalėdų girliandos turi nuostabias savybes ir tuo pat metu yra nebrangios. Ir modelių įvairovė leis realizuoti bet kokias dizaino idėjas!

LED girliandos yra dekoratyvinis šviesos šaltinis, pagrįstas šviesos diodais. Taip pat dar dažnai naudojamos girliandos su lempomis. Girliandos naudojamos tiek namuose, tiek komerciniais tikslais kaip papildoma reklama, dekoracijos ar suteikiantis papildomo patrauklumo.

Populiariausios yra Kalėdinės girliandos, priklausomai nuo konkretaus modelio, gali skirtis dėl galia ir maitinimo tipu. Kai kurios LED girliandos dirba su transformatoriumi, kuris elektros srovę paverčia reikiama įtampa.

Lauko girliandos turi pakankamą apsaugą nuo išorinės aplinkos poveikio, kad jos galėtų atlaikyti pakankamus temperatūros svyravimus ir ramiai dirbti drėgnoje aplinkoje. Taip pat verta paminėti, kad LED girliandos yra ekonomiškos atsižvelgiant į elektros energijos suvartojimą, nes šviesos šaltinis naudojamas kaip šviesos šaltinis.


LED girliandų skirtumai:

  • Laido ilgis ir dydis
  • Girliandos forma
  • Konstrukcijos sudėtingumas
  • Šviesos efektų įvairovė
  • Apsauga nuo dulkių, drėgmės ir temperatūros


PARTYZONE.LT siūlo savo klientams platų LEDinių girliandų asortimentą už prieinamą kainą. Jei jums reikia pagalbos ar konsultacijos, rašykite mums.


Plačiau

Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)