Trunk case, PRO version
- With 1 device compartment
- High-quality workmanship with birch multiplex 7 mm, dark brown, laminated
- Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 25mm with rounded edges
- 2 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- Branded hardware
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
| Aluminum profile frames: | 25 mm |
| Case handle: | 2 pc/pcs |
| Stop hinge: | 2 pc/pcs |
| Lock: | Butterfly lock: 2 pc/pcs |
| Use of brands: | Branded hardware |
| Material: | Birch multiplex, 7 mm |
| Color: | Dark brown, laminated |
| Device compartment: | 85 cm x 28.5 cm x 36.5 cm |
| Inside dimensions: | 85 cm x 36.5 cm x 20 cm |
| Dimensions: | Width: 89 cm Depth: 32 cm Height: 41 cm |
| Weight: | 10.00 kg |
ROADINGER Flightcase 1x LED SL-400
- Gamintojas: ROADINGER
- Prekės kodas: 31005153
- Pristatymas: Išparduota
- 603.79€





