Hood case with castors, HIGHLINE version
- High-quality workmanship with birch multiplex , dark brown, laminated
- Castors
- Branded hardware
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
| Transport aid: | Castors |
| Use of brands: | Branded hardware |
| Material: | Birch multiplex |
| Color: | Dark brown, laminated |
| Device compartment: | 172 cm x 7 cm x 111 cm |
| Inside dimensions: | 180 cm x 35 cm x 111 cm |
| Width: | Maximum: 172 cm Minimum: 157 cm |
| Dimensions: | Width: 183.5 cm Depth: 38.5 cm Height: 126 cm |
| Weight: | 59.70 kg |
ROADINGER Flightcase 2x LCD ZL70
- Gamintojas: ROADINGER
- Prekės kodas: 31998015
- Likutis: 5
- Pristatymas: Iki 9 - jų darbo dienų
- 1,893.79€





