Hood case with castors, HIGHLINE version
- High-quality workmanship with birch multiplex 10 mm, dark brown, laminated
- Castors
- Branded hardware
- Made in Europe
Scope of delivery
| Transport aid: | Castors |
| Use of brands: | Branded hardware |
| Material: | Birch multiplex, 10 mm |
| Color: | Dark brown, laminated |
| Device compartment: | 186.5 cm x 11.5 cm x 118 cm |
| Inside dimensions: | 195 cm x 44 cm x 120.5 cm |
| Width: | Maximum: 187 cm Minimum: 172 cm |
| Dimensions: | Length: 199 cm Width: 47 cm Depth: 137.5 cm |
| Weight: | 74.75 kg |
ROADINGER Flightcase 2x LCD ZL75
- Gamintojas: ROADINGER
- Prekės kodas: 31998017
- Likutis: 5
- Pristatymas: Iki 9 - jų darbo dienų
- 2,135.79€





