Trunk case with castors, PRO version
- ,
- Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 25mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 3 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
- Branded hardware
- European engineering
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
| Maximum load: | 100 kg |
| Aluminum profile frames: | 25 mm |
| Case handle: | 4 pc/pcs |
| Stop hinge: | 3 pc/pcs |
| Lock: | Butterfly lock: 2 pc/pcs |
| Transport aid: | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Use of brands: | Branded hardware |
| Device compartment: | 100 cm x 12 cm x 17 cm |
| Accessory compartment: | 102 cm x 10.5 cm x 17 cm |
| Dimensions: | Length: 106 cm Width: 74 cm Height: 40 cm |
| Weight: | 24.80 kg |
ROADINGER Flightcase 4x LED IP T-PIX 8 QCL/T-PIX 12 HCL with wheels
- Gamintojas: ROADINGER
- Prekės kodas: 31005191
- Likutis: 5
- Pristatymas: Iki 9 - jų darbo dienų
- 865.29€





