Trunk case, HIGHLINE version
- For optimal security
- With accessory compartment
- High-quality workmanship with birch multiplex 7 mm, black, laminated
- Interior with felt cover
- Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 3 hinged, chromium plated case handles
- 3 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- Rubber feet
- Branded hardware
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
| Maximum load: | 50 kg |
| Aluminum profile frames: | 30 mm |
| Case handle: | 3 pc/pcs |
| Stop hinge: | 3 pc/pcs |
| Lock: | Butterfly lock: 2 pc/pcs |
| Transport aid: | Rubber feet |
| Use of brands: | Branded hardware |
| Material: | Birch multiplex, 7 mm |
| Color: | Black, laminated; dark brown, laminated |
| Inside dimensions: | 60 cm x 40.5 cm x 31 cm |
| Device compartment: | 9 cm x 47 cm x 31 cm |
| Accessory compartment: | 12 cm x 40 cm x 31 cm |
| Dimensions: | Width: 64.5 cm Depth: 45 cm Height: 34.5 cm |
| Weight: | 13.85 kg |
ROADINGER Flightcase 4x LED Super Strobe
- Gamintojas: ROADINGER
- Prekės kodas: 31005170
- Likutis: 5
- Pristatymas: Iki 9 - jų darbo dienų
- 586.85€





