Trunk case with castors
- With 4 device compartment
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 7 mm, black, laminated
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
Scope of delivery
| Maximum load: | 50 kg |
| Aluminum profile frames: | 30 mm |
| Case handle: | 4 pc/pcs |
| Stop hinge: | 2 pc/pcs |
| Lock: | Butterfly lock: 2 pc/pcs |
| Transport aid: | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Material: | Plywood multi-layer glued, 7 mm |
| Color: | Black, laminated |
| Device compartment: | 4.5 cm x 45.5 cm x 44.5 cm |
| Inside dimensions: | 61 cm x 45.5 cm x 44.5 cm |
| Dimensions: | Width: 51.8 cm Depth: 63.3 cm Height: 55.2 cm |
| Weight: | 23.70 kg |
ROADINGER Flightcase 4x Pixel Matrix Panel 5x5 RGB/WW with wheels
- Gamintojas: ROADINGER
- Prekės kodas: 31005257
- Likutis: 5
- Pristatymas: Iki 9 - jų darbo dienų
- 663.79€





