Trunk case with castors, PRO version
- With 4 device compartment
- With 1 accessory compartment
- High-quality workmanship with birch multiplex , black
- Interior with foam padding
cover with foam padding - 4 hinged, chromium plated case handles
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
- Branded hardware
Scope of delivery
- 1 x case
- 4 x castors
- 1 x mounting material
| Maximum load: | 100 kg |
| Case handle: | 4 pc/pcs |
| Lock: | Butterfly lock: 2 pc/pcs |
| Transport aid: | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Use of brands: | Branded hardware |
| Color: | Black |
| Device compartment: | 32 cm x 34 cm x 37 cm |
| Accessory compartment: | 13 cm x 72.5 cm x 39 cm |
| Dimensions: | Width: 88.5 cm Depth: 78 cm Height: 62 cm |
| Weight: | 35.00 kg |
ROADINGER Flightcase 4x THA-100F MK3 with wheels
- Gamintojas: ROADINGER
- Prekės kodas: 31005269
- Likutis: 5
- Pristatymas: Iki 9 - jų darbo dienų
- 905.79€





