Trunk case with castors, HIGHLINE version
- High-quality workmanship with birch multiplex 10 mm, black, laminated
- Interior with felt cover
cover with foam padding - Aluminum profile frames 32mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 2 Edge mounting handles
- 4 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
- 4 x built-in stacking trays in the cover
- Branded hardware
- Made in Europe
Scope of delivery
| Aluminum profile frames: | 32 mm |
| Case handle: | 4 pc/pcs |
| Edge mounting handle: | 2 pc/pcs |
| Lock: | Butterfly lock: 4 pc/pcs |
| Transport aid: | 4 x castors with 2 locking brakes 4 x built-in stacking trays in the cover |
| Use of brands: | Branded hardware |
| Material: | Birch multiplex, 10 mm |
| Color: | Black, laminated |
| Device compartment: | 14.5 cm x 15 cm x 19 cm |
| Accessory compartment: | 65.5 cm x 11 cm x 19 cm |
| Dimensions: | Length: 70 cm Width: 48 cm Height: 43.5 cm |
| Weight: | 23.75 kg |
ROADINGER Flightcase BAS-1 8x SILENT PAR 6 QCL FLOOR
- Gamintojas: ROADINGER
- Prekės kodas: 31005226
- Likutis: 5
- Pristatymas: Iki 9 - jų darbo dienų
- 1,167.79€




