- Control via DMX; RDM; timer; stand-alone; wired remote control (optional); wireless remote control (optional)
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x power cord
- 1 x user manual
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 250 W |
| Power connection: | Mains input via PowerCON TRUE (M) mounting version power supply cord with safety plug |
| Speed: | 1530 RPM |
| Maximum airflow: | 4332 m³/h |
| DMX channels: | 1 |
| DMX input: | 1 x 5-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 5-pin XLR (F) mounting version |
| Control: | DMX; RDM; timer; stand-alone; wired remote control (optional); wireless remote control (optional) |
| Housing color: | Black |
| Dimensions: | Length: 46.1 cm Width: 59.6 cm Height: 62.96 cm |
| Weight: | 20.75 kg |
ANTARI AF-6 Effect Fan
- Gamintojas: ANTARI
- Prekės kodas: 80208059
- Likutis: 5
- Pristatymas: Iki 9 - jų darbo dienų
- 3,204.79€






