Voluminous cycus palm
- Natural trunk
- Easy to assemble
- The article is delivered dismantled
- Frond shapeable
- Voluminous shape
- With greencolored lifelike leaves
Scope of delivery
| Trunk: | 8 x natural trunk |
| Setup: | Easy to assemble; frond shapeable; voluminous shape |
| Standing/fixation: | Gardening pot |
| Color: | Green |
| Foliage: | Material: textile |
| Decor style: | Tropics |
| Dimensions: | Height: 280 cm |
| Weight: | 10.70 kg |
| Planter | |
| Dimensions: | Height: 17.5 cm Diameter: Ø 19 cm |
EUROPALMS Cycas Palm, artificial plant, 280cm
- Gamintojas: EUROPALMS
- Prekės kodas: 82511360
- Likutis: 5
- Pristatymas: Iki 9 - jų darbo dienų
- 361.29€

