Tikroviški dekoratyviniai dirbtiniai augalai (vazonuose)

Stilingas dirbtinis augalas vazone – tai modernus akcentas jūsų namuose ar kieme, kuris suteiks jaukumo bei išpildytos erdvės jausmą. Be to dirbtiniai augalai palengvins jūsų kasdienybę, nes jums nereikės jų laistyti, prižiūrėti, rūpintis persodinimu, o jei esate alergiškas – jūsų nevargins įvairios alerginės reakcijos. Todėl jei dar neturite tikroviško dirbtinio augalo – pats metas jį įsigyti ir džiaugtis nerūpestingu gyvenimu!

Stilingas dirbtinis augalas vazone – tai šiuolaikiškas akcentas interjere bei lauke

Jau seniai praėjo laikai, kai netikri augalai turėjo itin prastą reputaciją. Jie atrodė nenatūraliai bei iš tolo matėsi jų plastikiniai arba guminiai lapai. Tačiau taip buvo prieš gerą dešimtmetį... Na, o dabartiniai dekoratyviniai dirbtiniai augalai tampa vis populiaresni, nes atrodo tikroviškai, gražiai bei nereikalauja didelės priežiūros ar nuolatinio domėjimosi: kaip, kada tręšti, kokiomis mėnulio fazėmis galima ir negalima persodinti, kokios žemės – tinkamiausios ir t. t.

Ne paslaptis, kad augalai pagyvina aplinką, suteikia jai natūralumo bei jaukumo prieskonį, o kadangi dirbtinis augalas visada išlieka dailus bei patrauklus – jaukumas bei natūralumas taps neatsiejama jūsų namų ar lauko dalimi.

Iš tiesų, dirbtiniai augalai vazonuose turi begalę privalumų. Kaip minėta, bene pagrindinis – priežiūra. Netikri augalai nereikalauja laistymo, tręšimo bei idealių sąlygų tobulam augimui. Tiesa, nors dekoracijų nereikės laistyti, tačiau jas reikia retkarčiais nuvalyti. Tą galima lengvai padaryti su drėgna šluoste – lapai iškart vėl taps žvilgantys. Be to, tai – ilgalaikis grožis, nes dekoratyviniai augalai visuomet išliks gražūs, nenubluks spalvos, nereikės bijoti nei lietaus, nei kaitrios saulės.

Dekoratyviniai dirbtiniai augalai yra itin universalūs, nes tinka laikyti net ir tamsioje bei sausoje aplinkoje. Na, o ypač svarbus aspektas – hipoalergiškumas. Dirbtiniai augalai neturi alergenų, todėl tai – puikus pasirinkimas tiems, kurie turi įvairių alergijų tikroms gėlėms ir medeliams.

Įvairūs netikri dirbtiniai lauko, vidaus augalai ir aksesuarai internetu

Per pastaruosius metus dirbtinių augalų prekyba Lietuvoje išaugo net 38 procentais. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite pačių įvairiausių dirbtinių augalų bei jų aksesuarų: nuo orchidėjų ar palmių iki vazonų ar augalams laikyti skirtų dekoratyvinių stalų.

Naudojant išmaniąsias technologijas ir kokybiškas medžiagas, džiaugiamės klientams galėdami pasiūlyti tokius tikroviškus dirbtinius augalus, kuriuos sunku atskirti nuo gyvo. Dirbtiniai augalai vazonuose suteikia užtikrintumo, jog neturėsite jokių rūpesčių bei įsipareigojimų. Jums tereikės išsirinkti mėgstamiausius ir gražiausius augalus bei tiesiog mėgautis ilgai išliekančia žaluma ir grožiu namuose, terasoje, balkone ar kieme, kurį jums suteiks mūsų kruopščiai atrinkti bei patikrinti netikri augalai.

Štai Europos TOP 8 populiariausi dirbtiniai augalai, kurie galbūt sužavės ir jus: vijokliniai augalai, paparčiai, kiparisai, lelijos, alyvmedžiai, Banana canna augalai, „pinigų“ medžiai, trijuostės sansevjeros.

Taigi, dirbtiniai augalai yra ne tik praktiški, bet ir estetiškai patrauklūs sprendimai, norint suteikti erdvei žalumos ir jaukumo jausmą. Nedvejokite bei priimkite į namus naują dekoro detalę, kuri jus džiugins ištisus metus.

Plačiau

Patikslinkite paiešką

EUROPALMS Succulent-Mix, 190cm
EUROPALMS Pothos plant, 180cm
EUROPALMS Orchid-Cactus, 160cm
Dirbtinė palmė Phoenixdeluxe, 250cm
EUROPALMS Boxwood Spiral, 180cm
EUROPALMS Boxwood Spiral, 150cm
EUROPALMS Dracena bush, 215cm
EUROPALMS Cycus tube palm, 280cm
EUROPALMS Coconut palm branch 110cm 12x
Dirbtinė palmė luxor , 240cm
Dirbtinis beržas, 210cm
EUROPALMS River grass September, 175cm
EUROPALMS Ficus spiral trunk, 160cm
Dirbtinė palmė Phoenix  luxor, 210cm
EUROPALMS Design vase WAVE-150, white
Areka palmė EUROPALMS, 165cm
EUROPALMS Design vase WAVE-125, white
EUROPALMS LEICHTSIN CUBE-100, shiny-red
EUROPALMS LEICHTSIN BOX-100, shiny-red
Dirbtinė Areca palmė 140cm
Dirbtinis bananas EUROPALMS 170cm
Dirbtinis berželis EUROPALMS , 180cm
Dirbtinis bambukas dubenyje, 150cm
EUROPALMS LEICHTSIN BOX-120, shiny-red
180cm dirbtinis deluxe bambukas
EUROPALMS Coconut palm branch 80cm 12x
EUROPALMS Ficus tree multi-trunk, 210cm
Dirbtinis mango medis EUROPALMS, 180cm
EUROPALMS Bamboo multi trunk, 210cm
Banano medis dirbtinis EUROPALMS, 220cm
EUROPALMS LEICHTSIN CUBE-50, shiny-red
Visterija geltona EUROPALMS, 180cm
Rožinė bugenvilija EUROPALMS, 180cm
Geltona bugenvilija EUROPALMS, 180cm
EUROPALMS Wisteria, purple, 180cm
EUROPALMS Willow branch grass, 183cm
EUROPALMS Cannabis-plant,textile, 150cm
EUROPALMS Bamboo multi trunk, 180cm
Dirbtinis beržas, 150cm
Dirbtinis bambukas deluxe, 150cm
Dirbtinė raivė  160cm
Bugenvilija EUROPALMS balta, 180cm
EUROPALMS Reed grass. 145cm
Dirbtinė banano palmė EUROPALMS  145cm
EUROPALMS Split Philo Plant, 120cm
Rodoma nuo 1 iki 100 iš 411 (5 puslapių)