Lifelike leaves, ideal for floral arrangements
- Artificial trunk
- The article is delivered ready to stand
- With approx. 71 green/whitecolored lifelike leaves
Scope of delivery
| Trunk: | 3 x artificial trunk |
| Standing/fixation: | Gardening pot covered with moss |
| Color: | Green/white |
| Foliage: | Approx. 71 leaves Material: textile |
| Decor style: | Tropics; houseplant |
| Dimensions: | Height: 120 cm |
| Weight: | 2.35 kg |
| Planter | |
| Dimensions: | Length: 15 cm Width: 15 cm Height: 12 cm |
EUROPALMS Dieffenbachia, artificial, 120cm
- Gamintojas: EUROPALMS
- Prekės kodas: 82508306
- Likutis: 5
- Pristatymas: Iki 9 - jų darbo dienų
- 60.38€





