Kentia palm with large fronds made of high quality PEVA
- Natural trunk
- The article is delivered ready to stand
- With greencolored lifelike leaves
- With 19 lifelike fronds
- High quality
Scope of delivery
| Trunk: | Natural trunk |
| Standing/fixation: | Gardening pot |
| Color: | Green |
| Foliage: | 19 fronts Material: EVA soft plast |
| Decor style: | Tropics; houseplant |
| Season: | Summer |
| Dimensions: | Height: 140 cm |
| Weight: | 4.10 kg |
| Planter | |
| Dimensions: | Diameter: Ø 20 cm |
EUROPALMS Kentia Palm Tree, artificial plant, 140cm
- Gamintojas: EUROPALMS
- Prekės kodas: 82511361
- Likutis: 5
- Pristatymas: Iki 9 - jų darbo dienų
- 191.89€





