Phoenix palm with impressive leafage
- Tuber trunk
- Easy to assemble
- The article is delivered dismantled
- With approx. 436 greencolored lifelike leaves
- With 12 lifelike fronds
- High quality
Scope of delivery
| Trunk: | 1 x tuber trunk |
| Setup: | Easy to assemble |
| Standing/fixation: | Gardening pot |
| Color: | Green |
| Foliage: | Approx. 436 leaves 12 fronts Material: textile |
| Decor style: | Mediterranean flair |
| Season: | Summer |
| Dimensions: | Height: 210 cm |
| Weight: | 6.20 kg |
| Planter | |
| Dimensions: | Diameter: Ø 15 cm |
EUROPALMS Phoenix Palm Tree Luxor, artificial plant, 210cm
- Gamintojas: EUROPALMS
- Prekės kodas: 82510721
- Likutis: 5
- Pristatymas: Iki 9 - jų darbo dienų
- 288.69€






