Phoenix palm with impressive leafage
- Tuber trunk
- Easy to assemble
- The article is delivered dismantled
- Leaves shapeable
- With approx. 827 greencolored lifelike leaves
- With 19 lifelike fronds
- High quality
Scope of delivery
| Trunk: | 1 x tuber trunk |
| Setup: | Easy to assemble; leaves shapeable |
| Standing/fixation: | Gardening pot |
| Color: | Green |
| Foliage: | Approx. 827 leaves 19 fronts Material: textile |
| Decor style: | Mediterranean flair |
| Season: | Summer |
| Dimensions: | Height: 300 cm |
| Weight: | 8.00 kg |
| Planter | |
| Dimensions: | Diameter: Ø 15 cm |
EUROPALMS Phoenix Palm Tree Luxor, artificial plant, 300cm
- Gamintojas: EUROPALMS
- Prekės kodas: 82510723
- Likutis: 5
- Pristatymas: Iki 9 - jų darbo dienų
- 417.59€





