Ideal for autumn decorations
- Falls in shape by itself
- The article is delivered ready to stand
- Suitable for protected outdoor areas
- Available in various colors
- For application areas such as: Advertisement/Shop window
Scope of delivery
- 1 x plant
| Setup: | Falls in shape by itself |
| Standing/fixation: | Free standing |
| Transport dimensions: | 60 cm Ø 12 cm |
| Decor style: | Woods and meadows |
| Season: | Fall |
| Dimensions: | Length: 26 cm Width: 26 cm Height: 60 cm |
| Weight: | 0.69 kg |
| Planter | |
| Dimensions: | Height: 11 cm Diameter: Ø 12 cm |
EUROPALMS Wheat ready to harvest, artificial, 60cm
- Gamintojas: EUROPALMS
- Prekės kodas: 82505867
- Likutis: 5
- Pristatymas: Iki 9 - jų darbo dienų
- 36.18€


