Girlianda Burbulai EUROLITE LED party balls light chain
LED girlianda šviečiantys spalvoti burbulai
- Indoor LED light chain for decorative lighting
- 20 balls (50 mm) with red, green, blue and white LEDs
- Charms fantasy in party rooms
- Small controller allows a choice of 8 built-in light programs, e.g. chase, flash, fade
- Transparent connector cable
- Ready for connection with 165 cm feed line with euro plug
- Total length approx. 6.9 m
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz ~ |
| Power consumption: | 15 W |
| Number of LEDs: | 40, (2 per ball) |
| LED space: | approx. 0.25 m |
| Total length | approx. 6.9 m |
| Connection cable length: | approx. 1.65 m |
| Weight: | 0.6 kg |
| Shipping weight: | 0.68 kg |
| Ecodesign regulation: | Yes |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Purpose: | Show effect lighting |
Girlianda Burbulai EUROLITE LED
- Gamintojas: EUROLITE
- Prekės kodas: 50499101
- Pristatymas: Išparduota
- 40.49€
Susijusios prekės
Žymos: girliandos, led girliandos, kaledines girliandos,







