Vaizdo stebėjimo kameros

Vaizdo stebėjimo kameros

Vaizdo stebėjimo kameros tapo viena iš svarbiausių šiuolaikinių saugumo sistemų komponentų. Vaizdo stebėjimo kamera padeda užregistruoti vaizdą, kas atsitinka konkrečioje vietoje. Vaizdo kameros naudojamos tiek lauko tiek ir vidaus sąlygomis.

Tokie įrenginiai tapo vienu iš efektyviausių būdų, kaip sukurti tinkamas saugumo sąlygas svarbiems pastatams, teritorijoms ar objektams. Šiuolaikiniai gamintojai gamina labai platų asortimentą kamerų. Tarp kamerų parametrų ir galimybių galime pasimesti. Tarp jų yra gana daug standartinių modelių ir galingų prietaisų, kurie gali padidinti vaizdą iki keleto šimtų kartų, skaičiuoti lankytojus, turėti mikrofoną ir kitokių funkcijų.

Kad būtų lengviau potencialiems klientams naršyti iš esamų modelių įvairovė, universalus klasifikacija buvo sukurta. Tai pagrįsta šios techninės struktūros bruožais:

Pagal korpuso tipą išskiriamos cilindrinės, kupolo ir kubinės kameros. Cilindro ir kupolo formos dažniau naudojamas lauko stebėjimui. Kupolo kameros dažnai gali būti matomos bankuose ar prekybos centruose, jie taip pat naudojami biurų pastatuose ir gyvenamuosiuose namuose. Kupolo formos kameros būna tvirtesniu korpusu ir vadinamos kupolinės antivandalinės kameros. Kubinės kameros dažniausiai būna vidinės ir naudojamos namuose, ofisuose, parduotuvėse.

Vaizdo stebėjimo kameros skiriasi ir prijungimo būdais. Pagal šią klasifikaciją suskirstyti į laidinius ir bevielius. Antrasis prietaiso tipas perduoda duomenis ( vaizdą) per orą imtuvui, kuris yra atsakingas už įrašymą. Laidiniai prietaisai persiunčia įrašus naudodami laidus. Manoma, kad belaidžių modelių montavimas yra daug lengvesnis ir greitesnis.


Kaip pasirinkti vaizdo stebėjimo kamerą?

Vaizdo kamera yra prietaisas, kuris tinkamai eksploatuojant  išlaiko ilgalaikį tarnavimo laiką.

Pirmiausia turite nuspręsti dėl modelio tipo. Norėdami tai padaryti, jums reikia ištirti apsaugos kamerų klasifikaciją ir pasirinkti geriausią variantą sau.

Apsvarstykite keletą veiksnių: vaizdo kameros raiška, didžiausias vaizdo padidinimas, montavimo vieta. Pasirinkus optimalų kameros korpusą, reikia atsižvelgti į paskutinį kriterijų. Jei norite diegti lauko sąlygomis, turite pasirinkti kamerą lauko sąlygoms.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į gamintoją. Patikimi gamintojai, kurie jau įrodė savo patikimumą ir įsitvirtino tarptautinėse rinkose ir gamina aukštos kokybės įrenginius.

Jei nežinote, ką pasirinkti, kokių kamerų Jums reikia mes Jums galime padėti.  Konsultuojame ir montuojame vaizdo stebėjimo kameras .


Patikslinkite paiešką

EZVIZ CS-CV240-B0-21WFR IP kamera
4 MP kamera HikVision
Belaidė 1080P  Mini 360 Plus IP kamera
Belaidė kamera Mini Trooper 2
Bevielė lauko stebėjimo IP kamera EZVIZ FloodLight kamera CS-LC1C-A0-1F2WPFRL 2.8mm (JUODA)

Bevielė lauko stebėjimo IP kamera EZVIZ FloodLight kamera CS-LC1C-A0-1F2WPFRL 2.8mm (JUODA)

Šis modelis tobulai tinka sodo namelio arba kiemo teritorijai stebėti ir tam net gi nereiks papildomo šviestuvo

215.00€

Durų skambutis - kamera EZVIZ DP1C
EZVIZ atminties Micro SD 64GB
EZVIZ C4S vaizdo stebėjimo kamera
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 35 (3 puslapių)